You are currently viewing Bio aura a bioenergoterapia

Bio aura a bioenergoterapia

Jakie korzyści daje magnetyzm leczniczy, bioenergoterapia i bioterapia, zabiegi stosowane na bio aurę czyli biopole otaczające ciało człowieka ?

– Daje możliwość oceny i poprawy stanu psychofizycznego człowieka. Wszystkie komórki fizyczne posiadają zdolność odnowy a zatem można oddziaływać energetycznie na każdą część ciała i na każdą chorobę.

– Można przeprowadzić dokładną bio-diagnozę.

– Działanie bioenergią doskonale współpracuje z medycyną akademicką w zwalczaniu chorób.

– Magnetyzm leczniczy niesie też pomoc w ciężkich a nawet beznadziejnych przypadkach.

– Dzięki bioenergii w wielu przypadkach można uzyskać efekty terapeutyczne, gdy medycyna jest bezsilna.

Moi Drodzy!!!

Proces uzdrawiania odbywa się poza widzialnym ciałem człowieka. Ponieważ ciało i bio aura, biopole są ze sobą ściśle powiązane…Pomimo różnicy struktur wzajemnie ze sobą współpracują i na siebie oddziaływują. Przenikam poświatę drugiego człowieka. Wprowadzam swój organizm (siebie) w stan innych, wyższych wibracji bioenergii na płaszczyźnie której działa osoba, która poddaje się terapii. Mogę wówczas dokonywać tego, co niepojęte i niezrozumiałe. Sztuka uzdrawiania fascynuje. To coś bardziej doskonałego…

Uzdrawianie rozświetliło całe moje życie a wszystko, co inne pozostało w cieniu.  Wszystko inne, oprócz … oczywiście Jednej Bliskiej mi Osoby… moi Drodzy. Podobnie, jak co jakiś czas robimy porządek w pokoju warto też profilaktycznie zrobić porządek ze swoim ciałem i ze swoją bioenergią.  Serdecznie zapraszam.