Klient Biznesowy

kwiatek Bioenergoterapia-Naturalna pomoc w chorobach-leczenie niekonwencjonalne -medycyna alternatywna -uzdrawianie energia-Magnetyzm leczniczy

Bioenergoterapia to skuteczne uzdrawianie energią i naturalna pomoc w chorobach przewlekłych oraz zagrażających życiu. Z bioenergoterapii korzystają osoby, wobec których medycyna jest bezsilna, ale również osoby, które dbają o swoje zdrowie i pragną zapobiegać chorobom.

Oferta dla biznesu

Bioenergoterapia | Naturalna pomoc | Uzdrawianie Bionergią | Magnetyzm leczniczy

WORK LIFE BALANCE (WLB), CZYLI RÓWNOWAGA MIĘDZY ŻYCIEM ZAWODOWYM I OSOBISTYM
 

Równowaga pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym jest jednym z warunków zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia i satysfakcji życiowej. Dystans pomiędzy obiema tymi sferami może prowadzić do frustracji, wypalenia zawodowego, a nawet do znaczącego pogorszenia stanu zdrowia. 

Praca i ciągły stres mogą prowadzić do wyczerpania naszych zasobów energetycznych a w konsekwencji do chorób. Bioenergoterpia daje balans i równowagę energii. Polepsza komfort Twojej psychiki i poprawia samopoczucie.
 

Równowaga myśli i ducha. Równowaga czakr

Bioenergoterapia pomoc w chorobach przewlekłych i zagrazajacych zyciu medycyna naturalne Uzdrawianie energia Medycyna niekonwencjonalna Ireneusza Stobieckiego w Chicago
 

Zapraszam do korzystania z bioenergoterapii. to naturalny sposób na zdrowie i dobre samopoczucie. Zadbam o harmonię, balans Twojego ciała. 

Jesli zmagasz się z chorobą i nie masz znikąd pomocy skorzystaj z bioenrgoterapii-Naturalnej terapii. Nie zaszkodzi a zrobię wszystko, abyś był zadowolony

ZOBACZ - Wszystkie oferty

Dla kogo jest ta oferta?

Menadżerowie wyższego i niższego szczebla, pracownicy firm, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Dla wszystkich, którzy czują potrzebę zmiany (uporządkowania swojego świata i priorytetów), którzy pragną odnaleźć radość z życia i poczucie głębszego sensu.
I oczywiście dla osób, które zmagją się z chorobą i nie mają pomocy.
Zapraszam.

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Dyplomowany Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

Z Chicago

1 (773) 283-1505

Pamiętaj – wizyta u bioenergoterapeuty nie zwalnia Cię z obowiązku wykonywania badań diagnostycznych, przyjmowania leków czy wizyt u lekarza specjalisty. Zabiegi bioenergoterapeutyczne są bezpiecznei nieinwazyjne, dlatego mogą być stosowane w połączeniu z leczeniem farmakologicznym  i zaleceniami lekarza.

Masz pytanie?

Napisz Wiadomość

kwiatek Bioenergoterapia-Naturalna pomoc w chorobach-leczenie niekonwencjonalne -medycyna alternatywna -uzdrawianie energia-Magnetyzm leczniczy