Naturalna Bioenergoterapia. Uzdrawianie Bioenergią. Magnetyzm leczniczy

kwiatek Bioenergoterapia-Naturalna pomoc w chorobach-leczenie niekonwencjonalne -medycyna alternatywna -uzdrawianie energia-Magnetyzm leczniczy

Naturalna pomoc – Bioenergoterapia, uzdrawianie bioenergią, bioprądy, to niekonwencjonalna, naturalna i bezpieczna  pomoc w chorobach przewlekłych i zagrażających życiu. 

Uzdrawianie bioenergią – Naturalna pomoc-Bioenergoterapia

Naturalna pomoc w chorobach przewlekłych i zagrażających życiu.

Kwiatek Bioenergoterapia-Naturalna pomoc w chorobach-leczenie niekonwencjonalne -medycyna alternatywna -uzdrawianie energia-Magnetyzm leczniczy

„Każda choroba to jednocześnie zakłócona energia”.

Ciało człowieka promieniuje bioenergią. Promieniuje zdrowiem i chorobą. Promieniowanie to odczuwam w moich subtelnych dłoniach. Uzdrawianie Bioenergię to

Naturalna pomoc na każdy organ

i prawie na każdą chorobę. Uzdrawianie Bionergią narodziło się we mnie wraz ze mną. W medycynie istnieje specjalizacja medyczna i każdy specjalista ma swój zakres leczenia.

Co to jest Naturalne Uzdrawianie Bioenergią i magnetyzm leczniczy ?

Moim promieniowaniem mogę przenikać ciało drugiego człowieka i mogę uaktywniać energię w każdej części jego ciała. W każdej części Twojego ciała i w każdym organie. Wszystkie Twoje komórki fizyczne (a jest ich 10.000 bilionów) są doskonałe i posiadają

cudowną zdolność odnowy.

Moje unikalne i wypracowane przez lata a umiejętności, sprawiają, że obumarłe komórki, dotknięte chorobą regenerują się. Odżywają !!! Podobnie jak ogród odżywa, gdy go podlejesz. Tylko pokarmem, który ja Tobie daję jest energia, której nie widać a która istnieje. Przenika ona każdą część Twojego ciała a z chorych miejsc wycofuje się.

Ureguluję i zbalansuję Twoją energię do perfekcji. Mogę podwyższać i obniżać poziom wibracji energii. Posiadam tą unikalną zdolność. Mogę koncentrować energię. Energia skoncentrowana, to potężna moc. Energia rozproszona jest bez mocy. Skoncentrowaną energię przeniosę na organy dotknięte chorobą. Magnetyzowanie choroby odbywa się na pewnej odległości od ciała - Po za ciałem. Dotyk nie jest tu konieczny. Nie muszę dotykać, aby Ci pomóc.

Zakres pomocy bioenergoterapeutycznej

Bioenergię przekazywać można na każdą część ciała i oddziaływać nią na każdą chorobę. Podobnie, jak ogrodnik podlewać może cały ogród i tym samym przekazywać energię dla każego koloru kwiatów.

Kwiatek Bioenergoterapia-Naturalna pomoc w chorobach-leczenie niekonwencjonalne -medycyna alternatywna -uzdrawianie energia-Magnetyzm leczniczy

Jako Bioenergoterapeuta mogę pomagać w każdej chorobie, niezależnie od wieku. ale nie każdemu. Niektóre osoby wchłaniają energię w 100%, inni powoli, stopniowo poddają się działaniu mojego pola. Wiele osób uzdrowiłem całkowicie, wielu osobom przedłużyłem życie.

Naturą człowieka jest niewiara w to, czego nie widzimy i czego nie możemy dotknąć. Nauka jednak udawadania nam, że nie wszystko można dostrzec i dotknąć. Zaufaj jednak mojemu doświadczeniu a zrobię wszystko, aby Tobie pomóc. Moja moc uzdrawiania to ponad 36 lat pracy z energią bioenergoterapii w USA, Polsce i po za granicą.

Zapraszam również do oglądania materiałów filmowych. Znajdziesz tam osoby, którym nikt nie potrafił pomóc. Niektóre przypadki były ciężkie a nawet beznadziejne. Powrócili do zdrowia. Udowadniam, że dzięki energii można dokonać tego, co wydaję się niemożliwe.

Zdrowie to skarb najcenniejszy. Podaruję Tobie moje umiejętności i mój profesjonalizm a Ty podaruj prezent samemu Sobie.