You are currently viewing Jak zmienić bioenergię?

Jak zmienić bioenergię?

Ciało ludzkie promieniuje bioenergią. Promieniuje bioenergią zdrową i chorą. Istnieją różnice promieniowania potencjałów bioenergii po za ciałem. Wtajemniczony mistrz bioenergoterapeuta promieniowanie to odczuwa w swoich sensytywnych dłoniach. Odczuwa coś w rodzaju niewidzialnego puchu. Odczuwa różnice promieniowania w miejscach, gdzie bioenergia jest zbalansowana i gdzie jest dyskomfort energetyczny. Biopole otaczające ciało informuje go, gdzie są zmiany chorobowe w ciele fizycznym. Również, gdzie są przyczyny energetyczne odpowiedzialne za chorobę.

Jedna z tajemnic magnetyzmu leczniczego, energoterapii i uzdrawiania: Bionergia może poddawać się ludzkiej woli. Energia poddaje się woli mistrza bioterapeuty. Można odwrócić jej biegunowość. Można zmienić jej kierunek. Można energię przemieścić. Można przenieść ją na inne ciało. Można podnieść poziom wibracji bioenergii. Również i obniżyć.

Ludzkie myśli też poddają się ludzkiej woli. Możemy je kontrolować, Jednak z bioenergią jest zupełnie odwrotnie. Aby skutecznie kierować bioenergią nie możliwe jest dokonywać tego w sposób świadomy (drogą rozumu).  Należy wyłączyć świadomość. Wyłączyć intelekt, który człowiek całe życie rozwija. Jest to stan zbliżony do nadświadomości. Może to być bardzo proste a zarazem bardzo trudne i nieosiągalne przez przeciętnego człowieka.