O IRENEUSZU STOBIECKIM

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

1 (773) 283-1505

Kilka słów o

Ireneuszu Stobieckim

Polski

Autor książki „ Wiedza Tajemna w Praktyce” i płyt do relaksacji i medytacji. Autor licznych artykułów prasowych o tematyce zjawisk niewyjaśnionych. O zjawiskach mediumicznych, fenomenie widzenia pozazmysłowego, psychokinezie, telepatii, lewitacji, eksterioryzacji a  przede wszystkim o fenomenie uzdrawiania. 

Uzdrawianie jest nie tylko jego główną działalnością, ale pasją i spełnienie marzeń. Praktykuje od młodych lat. Posiada liczne spektakularne uzdrowienia w Polsce i w USA. Przywrócenie wzroku niewidomej mieszkance Nowego Sącza. Pomógł mieszkańcowi Detroit, który umierał na marskość wątroby.

Uzdrawianie Energią

Zachęcam do obejrzenia

Krótki materiał filmowy na temat mojej działalności.

Kliknij na film aby obejrzeć.

Odtwórz wideo

posłuchaj

Relacje Uzdrowionych

Zachęcam też Państwa do zapoznania się z dotychczasową moją działalnością i historiami osób, które były już w beznadziejnej sytuacji i powróciły do zdrowia.

Ireneusz Stobiecki

Już w dzieciństwie

zauważyłem, że mój organizm odbiera choroby innych ludzi.   Jednym ze zjawisk, jakie towarzyszyło mi życiu, było odczuwanie zapachów niektórych chorób, co zawsze znajdowało swoje potwierdzenie.

Pewne choroby odczuwałem… w postaci smaków w ustach a jeszcze inne w formie ciepła albo mrowienia na moim całym ciele…a głównie w dłoniach.

Świat niezrozumiałych odczuć i wrażeń spowodował, że wciąż szukałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. W czasach moich młodych lat niestety… na te tematy nie było literatury ani nauczycieli. Jako 17 latek odwiedzałem Bibliotekę Narodową w Warszawie. Zgłębiałem literaturę przedwojenną na temat psychokinezy, telepatii, widzenia pozazmysłowego, fenomenu uzdrawiania itp. Dotarłem do wielu niezwykłych autorów i ich prac. Choć w każdej książce znalazłem tylko jedno zdanie dla siebie, było ono dla mnie wielkie i bezcenne. Jeszcze bardziej pogłębiało mój szacunek do tego, co niepoznane i niepojęte.

Przełomowym momentem mojego życia,

były spotkania z radiestetami w 1986 roku… okazało się, że do przeprowadzanych eksperymentów nie jest mi potrzebne ani wahadło ani różdżka. Promieniowanie chorób odczuwałem we własnych dłoniach.

Tak rodziła się we mnie Wielka przygoda życia – przygoda z bioenergią… która z później przerodziła

się w moją życiową pasję i trwa… po dzisiejszy dzień. Dawniej, kiedy zaczynałem nauka ta nie była powszechnie akceptowana. Podejście do pracy z polem energetycznym człowieka nie traktowano poważnie.

Dzisiaj mamy setki dowodów na to, że energoterapią można uzupełniać medycynę tradycyjną.

Zachęcam też Państwa do zapoznania się z dotychczasową moją działalnością i historiami osób, które były już w beznadziejnej sytuacji i powróciły do zdrowia.

Posłuchaj relacji uzdrowionyc

Zapraszam Ciebie do mnie

Spróbujemy wspólnie popracować…
nad Twoim Przypadkiem.

Efekty terapeutyczne

Uzdrawianie Energią

Ile ludzi otrzymao pomoc w ciągu 34 letniej działalności w USA i w Polsce ?

Liczby uzdrowionych, i tych, którym polepszył się stan zdrowia  nie sposób obliczyć. Były jeszcze seanse zbiorowe. Można mówić o kilku tysiacach.

Untitled-97-min

Pani Jadwiga

Uzdrowiona z raka narządów rodnych.

Untitled-33-min

Bartuś

Miał do końca życia spędzić na wózku inwalidzkim.

Z czystym sumieniem polecam pana Stobieckiego. Zachorowalam na toczen rumieniowaty; Lekarze w Chicago i w Polsce potwierdzili diagnozę ale byli bezradni twierdząc że choroba jest nieuleczalna. Ostatnią deską ratunku był pan Ireneusz. Wystarczyly 3 sesje i wszystko zniknęło. Do dzis czuję się świetnie a po toczniu nie ma znaku. Jestem bardzo wdzieczna za pomoc i powrót do zdrowia.
Ewa Rak
Uzdrawianie energią dla wielu ludzi wydaje się czymś nierealnym, zupełnie jak stara legenda, choć i w nich zawsze znajdziemy jakieś ziarnko prawdy. Najpotężniejsza moc to wiara. Jeśli będziemy w coś mocno wierzyć, czuć że tak się stanie to dokładnie tak będzie. Dziękuję Panu Ireneuszowi za wspaniałą energię jaką przekazuje drugiemu człowiekowi.
Hubert Jaskierski
Vessto Group
Jestesmy Panu Stobieckiemu bardzo wdzieczni. Kilka lat temu Pan Stobiecki pomogl mojemu mezowi, mojej Mamie i oczywiscie mi. Od lat możemy normalnie funkcjonować. Ja miałam problemy z kręgami szyjnymi i rękoma, moj mąż cierpiał na ból pleców. Błl byl tak mocny że ciężko było się jemu poruszać. Do dzisiaj jesteśmy sprawni i zdrowi.
Dorota Drozd

Dokumentacja Uzdrowień Ireneusza Stobieckiego

Zobacz relacje uzdrowionych przez Ireneusza Stobieckiego

Nagrania Audio

Nagrania Video

Podziękowania Listowne

Wpisy Do Ksiąg Uzdrowień

Coś cię boli? Masz problem ze zdrowiem?

Indywidualne terapie

Lokalizacja

CHICAGO – NEW JERSEY – NEW YORK

Chicago

Stały gabinet

Telefon

1(773) 283-1505

Lokalizacja

4202 N Milwaukee Ave.

Chicago, IL 60641

New Jersey

Okazjonalnie

Telefon

1(201) 895-0004

Lokalizacja

Zen Massage Center

938 Spring Valley Rd,

Maywood, NJ 07607

New York

Okazjonalnie

Telefon

1(201) 895-0004

Lokalizacja

605 Manhattan Ave.

Brooklyn, NY 11222

Masz problem ze zdrowiem ? Umów się na wizytę

Ireneusz Stobiecki

Serdecznie zaprasza

Masz pytanie?

Napisz Wiadomość