O IRENEUSZU STOBIECKIM

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

1 (773) 283-1505

Lata doświadczeń w Pomocy potrzebujacym

Historia Działalności - Ireneusza Stobieckiego

Otrzymuje licencję w State of Illinois Count of Cook.
Ma prawo używać tytułu „Mistrza Bioenergoterapii„.

Kilka słów o

Ireneuszu Stobieckim

Doświadczenie,
1989 rok

I-sza Rejestracja usług zawodowych

      *** AUTOR KSIĄKI „ Wiedza Tajemna w Praktyce” i płyt do relaksacji i medytacji. Autor licznych artykułów prasowych o tematyce zjawisk niewyjaśnionych. O zjawiskach mediumicznych, fenomenie widzenia pozazmysłowego, psychokinezie, telepatii, lewitacji, eksterioryzacji a  przede wszystkim o fenomenie uzdrawiania. 

      *** UZDRAWIANIE to jego najważniejsza działalność a zarazem pasja i spełnienie marzeń. Praktykuje od młodych lat. Pierwsze okoliczności niezrozumiałych zjawisk, to w wieku 7 lat. Posiada liczne spektakularne uzdrowienia w Polsce i w USA. m/in… Przywrócenie wzroku niewidomej mieszkance Nowego Sącza. Przywrócenie do życia  mieszkańca Detroit, który umierał na marskość wątroby. 

      *** OD 1998 ROKU ma prawo używać tytułu „Mistrz Bioenergoterapii” Nauczyciel unikalnego zawodu Widzenia Pozazmysłowego i Sztuki Uzdrawiania. Przeprowadził 43 seanse zbiorowe z udziałem kilkuseset uczestników w czasie seansu. 

      *** OBECNIE zajmuje się indywidualną pomocą dla potrzebujących. w Chicago.

Już w dzieciństwie

Już w dzieciństwie zauważyłem, że mój organizm odbiera choroby innych ludzi.   Jednym ze zjawisk, jakie towarzyszyło mi życiu, było odczuwanie zapachów niektórych chorób, co zawsze znajdowało swoje potwierdzenie.

Pewne choroby odczuwałem… w postaci smaków w ustach a jeszcze inne w formie ciepła albo mrowienia na moim całym ciele…a głównie w dłoniach.

Świat niezrozumiałych odczuć i wrażeń spowodował, że wciąż szukałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. W czasach moich młodych lat niestety… na te tematy nie było literatury ani nauczycieli. Jako 17 latek odwiedzałem Bibliotekę Narodową w Warszawie. Zgłębiałem literaturę przedwojenną na temat psychokinezy, telepatii, widzenia pozazmysłowego, fenomenu uzdrawiania itp. Dotarłem do wielu niezwykłych autorów i ich prac. Choć w każdej książce znalazłem tylko jedno zdanie dla siebie, było ono dla mnie wielkie i bezcenne. Jeszcze bardziej pogłębiało mój szacunek do tego, co niepoznane i niepojęte.dz

Przełomowym momentem mojego życia,

były spotkania z radiestetami w 1986 roku… okazało się, że do przeprowadzanych eksperymentów nie jest mi potrzebne ani wahadło ani różdżka. Promieniowanie chorób odczuwałem we własnych dłoniach.

Tak rodziła się we mnie Wielka przygoda życia – przygoda z bioenergią… która z później przerodziła

się w moją życiową pasję i trwa… po dzisiejszy dzień. Dawniej, kiedy zaczynałem nauka ta nie była powszechnie akceptowana. Podejście do pracy z polem energetycznym człowieka nie traktowano poważnie.

Dzisiaj mamy setki dowodów na to, że energoterapią można uzupełniać medycynę tradycyjną.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z dotychczasową moją działalnością i historiami osób, które były już w beznadziejnej sytuacji i powróciły do zdrowia.

Posłuchaj relacji uzdrowionych

Dar

Od Bioterapeuty

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Przeczytaj tekst

Zachęcam do obejrzenia Filmu

Krótki materiał filmowy na temat historii mojej działalności.

Kliknij na film aby obejrzeć.

Odtwórz wideo

Obejrzyj Również

Odtwórz wideo

Ireneusz Stobiecki - Historia Mojej Działalności

Odtwórz wideo

Cudowne Uzdrowienie Amerykanki

posłuchaj

Relacje Uzdrowionych

Zachęcam też Państwa do zapoznania się z dotychczasową moją działalnością i historiami osób, które były już w beznadziejnej sytuacji i powróciły do zdrowia.

Ireneusz Stobiecki

Z KSIĄG UZDROWIEŃ

Efekty terapeutyczne

Uzdrawianie Energią

Untitled-97-min

Pani Jadwiga

Uzdrowiona z raka narządów rodnych. Lekarze dawali jej trzy miesiące życia

Untitled-33-min

Bartuś

Miał do końca życia spędzić na wózku inwalidzkim.

RECENZJE

Z czystym sumieniem polecam pana Stobieckiego. Zachorowalam na toczen rumieniowaty; Lekarze w Chicago i w Polsce potwierdzili diagnozę ale byli bezradni twierdząc że choroba jest nieuleczalna. Ostatnią deską ratunku był pan Ireneusz. Wystarczyly 3 sesje i wszystko zniknęło. Do dzis czuję się świetnie a po toczniu nie ma znaku. Jestem bardzo wdzieczna za pomoc i powrót do zdrowia.
Ewa Rak
Uzdrawianie energią dla wielu ludzi wydaje się czymś nierealnym, zupełnie jak stara legenda, choć i w nich zawsze znajdziemy jakieś ziarnko prawdy. Najpotężniejsza moc to wiara. Jeśli będziemy w coś mocno wierzyć, czuć że tak się stanie to dokładnie tak będzie. Dziękuję Panu Ireneuszowi za wspaniałą energię jaką przekazuje drugiemu człowiekowi.
Hubert Jaskierski
Vessto Group
Jestesmy Panu Stobieckiemu bardzo wdzieczni. Pan Stobiecki pomogl mojemu mezowi, mojej Mamie i oczywiscie mi. Od lat możemy normalnie funkcjonować. Ja miałam problemy z kręgami szyjnymi i rękoma, moj mąż cierpiał na ból pleców. Błl byl tak mocny że ciężko było się jemu poruszać. Do dzisiaj jesteśmy sprawni i zdrowi.
Dorota Drozd

Dokumentacja Uzdrowień Ireneusza Stobieckiego

Zobacz relacje uzdrowionych przez Ireneusza Stobieckiego

Nagrania Audio

Nagrania Video

Podziękowania Listowne

Wpisy Do Ksiąg Uzdrowień

Coś cię boli? Masz problem ze zdrowiem?

Ireneusz Stobiecki

Serdecznie zaprasza

Masz pytanie?

Napisz Wiadomość