You are currently viewing UZDRAWIANIE ENERGIĄ –  MIT CZY RZECZYWISTOŚĆ ???

UZDRAWIANIE ENERGIĄ – MIT CZY RZECZYWISTOŚĆ ???

Czy uzdrawianie energią rzeczywiście niesie pomoc cierpiącym ???

Ludzkość korzysta z tej formy pomocy chorym od powstania tego świata… i będzie korzystać dopóki ten świat będzie istniał. Uzdrawianie… to praca z energią, której nie widać. Samo zjawisko jest niezrozumiałe dla przeciętnego człowieka. Intelekt ludzki nie obejmuje zjawisk, jakich nie da się zobaczyć, dotknąć. Nie obejmuje tajemnic i praw rządzących energią, wywołując  w nas niewiarę.

Jednak. Uzdrawianie Energią, drzemiącą w człowieku to WIELKA WIEDZA, która istnieje naprawdę. Jest to  niezwykła i przepiękna wiedza a co najważniejsze niesie ona pomoc cierpiącemu człowiekowi.

Dla uzdrawiania warto poświecić życie. Mówię to w przenośni i dosłownie. Ja poświęciłem latanie. Dziś byłbym pilotem.

Los tak chciał i nie żałuję wyboru. W swojej ponad trzydziestoletniej praktyce pracy z energią i z ludźmi potrzebującymi pomocy, doświadczyłem licznych niezwykłych zjawisk i efektów terapeutycznych na pograniczu niezrozumiałe.

Energii nie widać, nie sposób udowodnić jej istnienia, ale dokumenty, uzdrowień z ciężkich chorób są… i to są   odpowiedzią najbardziej wymowną,

Odsyłam Państwa do efektów uzdrowień na mojej stronie internetowej.. www.IreneuszStobiecki.com  

Jestem przekonany, że ta prastara i fascynująca wiedza o energii…  jest zarazem  WIEDZĄ PRZYSZŁOŚĆI.. Każdy dzień pracy z energią… dla mnie, to spełnianie moich marzeń. Praktykuję już 35 lat a wszystkie uzdrowienia te małe i wielkie niosły i niosą i radość nie tylko powracającym do zdrowia… ale również i dla mnie.

Ireneusz Zaprasza

Jeśli mają Państwo jakiś problem ze zdrowiem a tradycyjna medycyna nie może pomóc, zapraszam bardzo serdecznie na ENERGOTERAPIĘ –  Do mojego nowego gabinetu w Chicago. Mile widziane osoby młode jak i seniorzy. Telefon; 1  (773) 283 – 1505   www.IreneuszStobiecki.com

Korzystanie z energoterapii zapobiega chorobom !!!  Zapraszam również osoby zdrowe, które pragną uregulować swoją energię. Pragną polepszyć swój komfort psychiczny, owiedzieć się więcej o sobie.

Udostępnij ten post znajomym… którzy są w potrzebie !!!