Na czym polega Energoterapia

Zobacz Również

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

1 (773) 283-1505

Niezwykła dziedzina nauki i pomagania chorym

Na czym polega energoterapia ?

Nie zajmuję się czarami, duchami ani sprawami spirystycznymi !!!   Zajmuję się uzdrawianiem.   Korzystam z daru natury, jaki narodził się we mnie wraz ze mną.

          Ciało każdego człowieka dookoła promieniuje niewidzialną energią. Wtajemniczony Bioterapeuta, który jednocześnie posiada predyspozycje do uzdrawiania… podczas głębokiej koncentracji odczuwa w dłoniach promieniowanie  energii płynącej z ciała człowieka. Odczuwa różnicę potencjału promieniowania w organach chorych, zdrowych, również w miejscach będących  przyczyną choroby. Jako, że ludzki organizm tworzy pewien współdźwięk i całość. Należy w całym ciele uregulować energię. Jest wówczas w stanie ustalić energetyczną biodiagnozę i zlikwidować chorobę.

                    ………………………………………………….

Tajniki pracy z energią to m/in. Głęboka koncentracja. Gromadzenie energii, kumulowanie, podnoszenie poziomu energii, obniżanie jej poziomu. Przemieszczanie do organów. Uaktywnianie chorych miejsc itp. Praca z energią wymaga pewnych unikalnych  predyspozycji z którymi człowiek już się rodzi. Poprzez praktykę wrażliwość tą można jedynie doskonalić. Nie używam  aparatury. Można powiedzieć. Mój organizm jest pewnego rodzaju aparatem odbiorczym i nadawczym. Rentgenem są moje dłonie, które informują mnie… co dzieje się we wnętrzu człowieka. Odczuwam promieniowania chorób jawnych, utajonych, w okresie wylęgania. Są to bardzo subtelne odczucia w dłoniach. Odczucia pojawiają się też na całym organiźmie. W niektórych przypadkach odczuwam zapachy chorób. Lata pracy z energią sprawiają, że to się poprostu wie, Zmysłowo.

                    …………………………………………………

Pod wpływem mojego działania zachodzą reakcje w komórkach. Organizm podejmuje walkę z chorobą i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, że ją zwalcza. Zachecam Państwa do zapoznania się z moimi uzdrowieniami. Niektóre osoby były w stanie ciężkim a nawet beznadziejnym. Powróciły do zdrowia – Poniżej-Relacje Uzdrowionych. Osoby te… podobnie jak Państwo mogły wcześniej nie mieć przekonania do energoterapii i do mnie. Gdy stanęły w obliczu zagrożenia. Skorzystały.

 

                      

Zobacz obok >>>

Rana sama się zagoi . Lekarz ją tylko opatrzy. Organizm człowieka jest doskonały. Zwalcza każdą chorobę.                    Cięższych chorób jednak nie jest w stanie pokonać i  trzeba go wspomóc. Złoty środek to enrgoterapia, którą ja Państwu oferuję i serdecznie zapraszam. Działanie energią na chorobę wielokrotnie potęguje proces regeneracji obumarłych komórek. 

                     ……………………………………………..

(Nie jesteś w stanie sam udźwignąć ciężaru. Prosisz o pomoc przyjaciela. Ciężar stał się lekki.) Podobnie. Twój organizmy nie może zwalczyć choroby. Ja posłużę Tobie moją energią, umiejętnościami, wiedzą i ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. 

                    ……………………………………………………

Ogrodnik podlewa ogród a ogród odżywa. Jest to dla nas zrozumiałe. Dostrzegamy wodę, która jest pokarmem dla wzrostu ogrodu. Uaktywnienie energii w ciele. Napełnianie chorych organów enrgią tez jest pokarmem… energią, której nie widać, to trochę trudniej zrozumieć.                                                Państwo tego nie musicie rozumieć… wystarczy zaufać. Serdecznie zapraszam Państwa na bezinwazyjną terapię.