Na czym polega Energoterapia

Zobacz Również

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

1 (773) 283-1505

Niezwykła dziedzina nauki i pomagania chorym

Na czym polega energoterapia ?

Nie zajmuję się czarami, duchami ani sprawami spirystycznymi !!!   Zajmuję się uzdrawianiem.   Korzystam z daru natury, jaki narodził się we mnie wraz ze mną.

          Ciało każdego człowieka dookoła promieniuje niewidzialną energią. Wtajemniczony Bioterapeuta, który jednocześnie posiada predyspozycje do uzdrawiania… podczas głębokiej koncentracji odczuwa w dłoniach promieniowanie  energii płynącej z ciała człowieka. Odczuwa różnicę potencjału promieniowania w organach chorych, zdrowych, również w miejscach będących  przyczyną choroby. Jako, że ludzki organizm tworzy pewien współdźwięk i całość. Należy w całym ciele uregulować energię. Jest wówczas w stanie ustalić energetyczną biodiagnozę i zlikwidować chorobę.

                    ………………………………………………….

Tajniki pracy z energią to m/in. Głęboka koncentracja. Gromadzenie energii, kumulowanie, podnoszenie poziomu energii, obniżanie jej poziomu. Przemieszczanie do organów. Uaktywnianie chorych miejsc itp. Praca z energią wymaga pewnych unikalnych  predyspozycji z którymi człowiek już się rodzi. Poprzez praktykę wrażliwość tą można jedynie doskonalić. Nie używam  aparatury. Można powiedzieć. Mój organizm jest pewnego rodzaju aparatem odbiorczym i nadawczym. Rentgenem są moje dłonie, które informują mnie… co dzieje się we wnętrzu człowieka. Odczuwam promieniowania chorób jawnych, utajonych, w okresie wylęgania. Są to bardzo subtelne odczucia w dłoniach. Odczucia pojawiają się też na całym organiźmie. W niektórych przypadkach odczuwam zapachy chorób. Lata pracy z energią sprawiają, że to się poprostu wie, Zmysłowo.

                    …………………………………………………

Pod wpływem mojego działania zachodzą reakcje w komórkach. Organizm podejmuje walkę z chorobą i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, że ją zwalcza. Zachecam Państwa do zapoznania się z moimi uzdrowieniami. Niektóre osoby były w stanie ciężkim a nawet beznadziejnym. Powróciły do zdrowia – Poniżej-Relacje Uzdrowionych. Osoby te… podobnie jak Państwo mogły wcześniej nie mieć przekonania do energoterapii i do mnie. Gdy stanęły w obliczu zagrożenia. Skorzystały.

 

Rana sama się zagoi . Lekarz ją tylko opatrzy. Organizm człowieka jest doskonały. Zwalcza każdą chorobę.                    Cięższych chorób jednak nie jest w stanie pokonać i  trzeba go wspomóc. Złoty środek to enrgoterapia, którą ja Państwu oferuję i serdecznie zapraszam. Działanie energią na chorobę wielokrotnie potęguje proces regeneracji obumarłych komórek. 

                     ……………………………………………..

(Nie jesteś w stanie sam udźwignąć ciężaru. Prosisz o pomoc przyjaciela. Ciężar stał się lekki.) Podobnie. Twój organizmy nie może zwalczyć choroby. Ja posłużę Tobie moją energią, umiejętnościami, wiedzą i ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. 

                    ……………………………………………………

Ogrodnik podlewa ogród a ogród odżywa. Jest to dla nas zrozumiałe. Dostrzegamy wodę, która jest pokarmem dla wzrostu ogrodu. Uaktywnienie energii w ciele. Napełnianie chorych organów enrgią tez jest pokarmem… energią, której nie widać, to trochę trudniej zrozumieć.                                                Państwo tego nie musicie rozumieć… wystarczy zaufać. Serdecznie zapraszam Państwa na bezinwazyjną terapię.                                                                                                           

Ireneusz Stobiecki

Serdecznie zaprasza