Usługa Dla Sportowców

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

1 (773) 283-1505

“Sprawność fizyczna jest nie tylko jednym z najważniejszych kluczy do zdrowego ciała jest podstawą dynamicznej i twórczej aktywności intelektualnej.”
                                                                                                                                                         – John F. Kennedy

TERAPIE DLA SPORTOWCÓW

Badania przedstawiają, że poziom w sporcie wyczynowym jest obecnie bardzo wyrównany. Jednakże, w wielu przypadkach to czynnik psychiczny decyduje o zdobyciu medalu. W momencie startu w danej dyscyplinie, zawodnik musi posiadać pełną dyspozycyjność, aby zaprezentować pick performance.
Przed zawodami, widoczne są stany napięcia psychicznego u sportowców. Pobudzenie układu odpowiadającego za stan czynnościowy organizmu powoduje, że dochodzi do przyśpieszenia oddechu, pracy serca, krążenia krwi, a tym samym do wzrostu ciśnienia tętniczego. Emocje wywołują pobudzenie w ośrodkach korowych, które angażują narządy uczestniczące w zaplanowanej czynności. Wszystko to sprawia, że organizm jest przygotowany do wymogów stawianych przez zamierzoną pracę.

Dlatego, tak ważny jest prawidłowy przepływ informacji pomiędzy umysłem a ciałem, a na to wpływa równowaga energetyczna całego organizmu. Wtedy sportowiec wykonuje swoje działania bez większego wysiłku i jest w pełni skupiony na realizacji celu. Nie dochodzi również do stanów „gorączki sportowej” (procesy pobudzenia – drżenie mięśni, zaburzenia przewodu pokarmowego) oraz “apatii sportowej”(procesy hamowania – senność, rozleniwienie, niechęć do startu).

ZOBACZ WSZYTSKIE OFERTY

Dla kogo jest ta oferta?

Zawodowi sportowcy, pasjonaci sportów ekstremalnych, hobbiści zdrowego aktywnego stylu życia. Dla wszystkich, którzy potrzebują odbudowania energii, szybkiej regeneracji przed i po wytężonym wysiłku fizycznym.

Pomogę Tobie

Pamiętaj – wizyta u bioenergoterapeuty nie zwalnia Cię z obowiązku wykonywania badań diagnostycznych, przyjmowania leków czy wizyt u lekarza specjalisty. Zabiegi bioenergoterapeutyczne są bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego mogą być stosowane w połączeniu z leczeniem farmakologicznym i zaleceniami lekarza.

Masz Problem Ze Zdrowiem?

Umów Się Na Wizytę

Ireneusz Stobiecki

Serdecznie zaprasza

Masz pytanie?

Napisz Wiadomość

Uzdrawianie Energią