Przewód pokarmowy

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

1 (773) 283-1505

Choroby Przewodu Pokarmowego

Jak mogę Tobie pomoc?

Pytania ? Mam bóle brzucha? Nikt nie może mi pomóc, wystawić diagnozy. Gdzie mogę otrzymać pomoc? Warto spróbować energoterapii.

Choroby Przewodu Pokarmowego
Choroby Przewodu Pokarmowego
Ireneusz Stobiecki

Niektóre choroby

Współczesna medycyna zna 32 tysiące chorób. Dla mnie najważniejsze jest to, co odczuwam w dłoniach. Z  jakiej części ciała emanuje promieniowanie negatywnej energii powiązanej z chorobą.

Dzięki Energoterapii można wspomagać organizm m/in …

Bezdotykawe działanie na ciało chorego. Dłonie terapeuty zlokalizowane są ok.3 cm. poza ciałem,Niektórzy wtajemniczeni… odczuwają sygnały płynące z ciała. Mają możliwość aby uregulować cylkulację energii i pomgania potrzebującym.

Dla kogo jest ta oferta ?

Dla osób, które mają problem zdrowotny a dotychczas nigdzie nie otrzymały pomocy. Dla tych co poszukują przyczyn, które blokują ich powrót do zdrowia. Dla tych, co  poszukują naturalnych zasobów umożliwiących im upragnione zdrowie, radość i dobre samopoczucie. 

POSŁUCHAJ

Relacji Uzdrowionych

Uratował mi życie

Polskie Radio Chicago

Skontaktuj się!

Jeśli podejrzewasz u siebie chorobę i nigdzie nie masz pomocy… skorzystaj z energoterapii.

SPRAWDŹ SWOJĄ AURĘ

Kryształowa Aura

Pomóż sobie w bólach i cierpieniach

Zdrowie ! To czysta zdrowa energia.

 Energoterapia. Każdy człowiek jest jak nowa historia, bo każdy człowiek ma inne kłopoty i inną energię. Podaruję Tobie moje umiejętności. Twój uśmiech i efekty terapeutyczne będą dla mnie najpiękniejszym bonusem. Mój profesjonalizm i 35-letnie doświadczenie łączę z tym, że uzdrawianie to spełnianie moich marzeń. Podaruj prezent samemu sobie.

U mnie znajdziesz to, czego pragniesz.

Uzdrawianie Energią

Pamiętaj – wizyta u bioenergoterapeuty nie zwalnia Cię z obowiązku wykonywania badań diagnostycznych, przyjmowania leków czy wizyt u lekarza specjalisty. Zabiegi bioenergoterapeutyczne są bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego mogą być stosowane w połączeniu z leczeniem farmakologicznym i zaleceniami lekarza.

Masz Problem Ze Zdrowiem?

Umów Się Na Wizytę

1 (773) 283-1505

Ireneusz Stobiecki

Serdecznie zaprasza

Masz pytanie?

Napisz Wiadomość