Pomoc w Raku

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

1 (773) 283-1505

Pomoc w Raku

Jak mogę Tobie pomoc ?

Pytania. Czy można pomóc choremu na raka, gdy medycyna nie daje nadziei ?

Ireneusz Stobiecki

Dla potrzebujących pmocy

Energoterapia wydaje się być bardzo pomocna  w hamowaniu tej choroby. Przypuszcza się, że tajemnica podłoża raka jest metafizyczna. Pochodzi ona z  poza ciała człowieka. Układ nerwowy odbiera bodźce z poza ciała. Bezdotykowe działanie na ciało poprzez regulację aury bardzo dobrze współpracuje z leczeniem medycznym.  

Są osoby, które otrzymały pomoc a były w ciężkim stanie a nawet  beznadziejnym. Są osoby, które cieszą się każdym wschodem i zachodem słońca.

Na przestrzeni lat zauważyłem, że posiadam całkiem niezłe efekty terapeutyczne w bezdotykowej i bezinwazyjnej pomocy na tą chorobę. „Odsyłam Państwa do relacji uzdrowionych.

Dla kogo jest ta oferta ?

Dla osób, które mają problem zdrowotny a dotychczas nie otrzymały pomocy. Dla tych co poszukują przyczyn, które blokują ich powrót do zdrowia. Dla tych, co  poszukują naturalnych zasobów umożliwiących im upragnione zdrowie, radość i dobre samopoczucie. 

POSŁUCHAJ

Relacji Uzdrowionych

Uzdrowienie z raka narządów rodnych.

Polskie Radio Chicago

Zobacz również

Likwiduje Guzy

Skontaktuj się!

Podejrzewasz u siebie guza… ta oferta może być właśnie dla Ciebie.

SPRAWDŹ SWOJĄ AURĘ

Kryształowa Aura

Pomóż sobie w bólach i cierpieniach

Zdrowie ! To czysta zdrowa energia.

Energoterapia. Każdy człowiek jest jak nowa historia, bo każdy człowiek ma inne kłopoty i inną energię. Podaruję Tobie moje umiejętności. Twój uśmiech i efekty terapeutyczne będą dla mnie najpiękniejszym bonusem. Mój profesjonalizm i 35-letnie doświadczenie łączę z tym, że uzdrawianie to spełnianie moich marzeń. Podaruj prezent samemu sobie.

U mnie znajdziesz to, czego pragniesz.

Uzdrawianie Energią

Pamiętaj – wizyta u bioenergoterapeuty nie zwalnia Cię z obowiązku wykonywania badań diagnostycznych, przyjmowania leków czy wizyt u lekarza specjalisty. Zabiegi bioenergoterapeutyczne są bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego mogą być stosowane w połączeniu z leczeniem farmakologicznym i zaleceniami lekarza.

Masz Problem Ze Zdrowiem?

Umów Się Na Wizytę

1 (773) 283-1505

Ireneusz Stobiecki

Serdecznie zaprasza

Masz pytanie?

Napisz Wiadomość