Kręgosłup, bóle pleców...

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

1 (773) 283-1505

Kręgosłup, Bóle Pleców

Jak mogę Tobie pomoc?

Jak pozbyć się bólu w krzyżu ? Jak zapobiegać bólom w krzyżu ?

Ireneusz Stobiecki

Czujesz ból pleców?

Przyczyny bóli pleców mogą być różne, zarówno siedzący tryb życia, jak i ciężka praca fizyczna. Lędźwiowo – krzyżowa część kręgosłupa jest bardzo ważna. Znajduje  się tam splot nerwowy, który odpowiada za kończyny dolne i za sprawy rodne u kobiet a u mężczyzn odpowiada za nogi i prostatę. Brdzo ważne, aby broblem pleców nie przenosił się na kolejne organy i części ciała. Energoterapia  to bezinwazyjne działanie na mięśnie, kręgi i splot nerwowy. Niweluje, likwiduje bóle w plecach. Obumarłe komórki fizyczne ulegają procesowi odnowy albo na ich miejsce rodzą się młode.  

Bóle w krzyżu (promieniujące). Jest to najczęściej spotykany problem, z jakim ludzie do mnie się zgłaszają. Jeśli i Ty masz ten problem to skorzystaj z bioenergii.

Dla kogo jest ta oferta ?

Dla osób, które mają problem zdrowotny a dotychczas nigdzie nie otrzymały pomocy. Dla tych co poszukują przyczyn, które blokują ich powrót do zdrowia. Dla tych, co  poszukują naturalnych zasobów umożliwiących im upragnione zdrowie, radość i dobre samopoczucie. 

POSŁUCHAJ

Relacji Uzdrowionych

Rok cierpia bo nie wierzył

Polskie Radio Chicago

Skontaktuj się!

Jeśli podejrzewasz u siebie podobny problem, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

SPRAWDŹ SWOJĄ AURĘ

Kryształowa Aura

Pomóż sobie w bólach i cierpieniach

Zdrowie ! To czysta zdrowa energia.

 Energoterapia. Każdy człowiek jest jak nowa historia, bo każdy człowiek ma inne kłopoty i inną energię. Podaruję Tobie moje umiejętności. Twój uśmiech i efekty terapeutyczne będą dla mnie najpiękniejszym bonusem. Mój profesjonalizm i 35-letnie doświadczenie łączę z tym, że uzdrawianie to spełnianie moich marzeń. Podaruj prezent samemu sobie.

U mnie znajdziesz to, czego pragniesz.

Uzdrawianie Energią

Pamiętaj – wizyta u bioenergoterapeuty nie zwalnia Cię z obowiązku wykonywania badań diagnostycznych, przyjmowania leków czy wizyt u lekarza specjalisty. Zabiegi bioenergoterapeutyczne są bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego mogą być stosowane w połączeniu z leczeniem farmakologicznym i zaleceniami lekarza.

Masz Problem Ze Zdrowiem?

Umów Się Na Wizytę

1 (773) 283-1505

Ireneusz Stobiecki

Serdecznie zaprasza

Masz pytanie?

Napisz Wiadomość