Depresja i Nerwica

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

1 (773) 283-1505

DEPRESJA I NERWICA

Jak mogę Tobie pomoc?

Pytania. Czy bioterapia, energoterapia pomaga w nerwicy i depresji ? Jak można pozbyć się nerwicy, depresji, stanów lękowych ?

Ireneusz Stobiecki

Czujesz brak energii i chęci do życia?

Nerwica to choroba duszy i ciała. Choroba naszych czasów. Stres może mieć każdy człowiek a kto żyje w ciągłym stresie, jego organizm może nie wytrzymać. Układ nerwowy odbiera bodźce z poza ciała. Działanie energią ma tu bardzo pozytywny wpływ ciało i samopoczucie. Wygładzenie do perfekcj biopola (poza ciałem) powoduje stonowanie całego organizmu. Poprawia nastrój i komfort psychiczny.

 

Nerwica. Jest to najczęściej spotykany problem, z jakim ludzie do mnie trafiają. Jeśli i Ty potrzebujesz pomocy to skorzystaj z energoterapii.

Jakie są objawy

DEPRESJI | NERWICY

Jeśli odczuwasz podobne objawy skontaktuj się ze mną. Wspólnie popracujemy nad Twoim lepszym nowym życiem. 

DEPRESJA

OBJAWY NERWICA

NERWICA

OBJAWY DEPRESJA

Dla kogo jest ta oferta ?

Dla osób, które mają problem zdrowotny a dotychczas nigdzie nie otrzymały pomocy. Dla tych co poszukują przyczyn, które blokują ich powrót do zdrowia. Dla tych, co  poszukują naturalnych zasobów umożliwiących im upragnione zdrowie, radość i dobre samopoczucie. 

POSŁUCHAJ

Relacji Uzdrowionych

Minęła depresja

Polskie Radio Chicago

Skontaktuj się!

Jeśli podejrzewasz u siebie podobne objawy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

SPRAWDŹ SWOJĄ AURĘ

Kryształowa Aura

Pomóż sobie w bólach i cierpieniach

Zdrowie ! To czysta zdrowa energia.

Energoterapia. Każdy człowiek jest jak nowa historia, bo każdy człowiek ma inne kłopoty i inną energię. Podaruję Tobie moje umiejętności. Twój uśmiech i efekty terapeutyczne będą dla mnie najpiękniejszym bonusem. Mój profesjonalizm i 35-letnie doświadczenie łączę z tym, że uzdrawianie to spełnianie moich marzeń. Podaruj prezent samemu sobie.

U mnie znajdziesz to, czego pragniesz.

Uzdrawianie Energią

Pamiętaj – wizyta u bioenergoterapeuty nie zwalnia Cię z obowiązku wykonywania badań diagnostycznych, przyjmowania leków czy wizyt u lekarza specjalisty. Zabiegi bioenergoterapeutyczne są bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego mogą być stosowane w połączeniu z leczeniem farmakologicznym i zaleceniami lekarza.

Masz Problem Ze Zdrowiem?

Umów Się Na Wizytę

1 (773) 283-1505

Ireneusz Stobiecki

Serdecznie zaprasza

Masz pytanie?

Napisz Wiadomość