Likwiduje Guzy

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

1 (773) 283-1505

Likwiduje Guzy

Jak mogę Tobie pomóc ?

Czy można zlikwidować guza bez operacji ?

Ireneusz Stobiecki

Likwiduje Guzy

Guz, który pojawia się w ciele  promieniuje… poza ciało. Biopole, czyli aura otaczająca ciało człowieka jest jakby lustrzanym odbiciem ludzkiego wnętrza. Dzięki sensytywności w dłoniach odczuwam to promieniowanie i subtelne różnice promieniowania płynącego z organów . Mam możliwość  nie tylko odczuwania energii, ale mogę uregulować ją i  pomagać innym. Tą wrażliwość mam od młodych lat. Działanie energią jest  bezinwazyjne…” Operacje bez skalpela”… to działanie poza ciałem na guza umiejcowionego w ciele. Jeżeli lekarz nie zaleca natychmiastowej operacji można korzystać z mojej  pomocy. Kto poddaje się energoterapii powinien sam widzieć reakcję  swojego organizmu i efekty terapeutyczne. Guz powinien się zmiękczać, zmniejszać, zanikać.

Dla kogo jest ta oferta ?

Dla osób, które mają problem zdrowotny a dotychczas nie otrzymały pomocy. Dla tych co poszukują przyczyn, które blokują ich powrót do zdrowia. Dla tych, co  poszukują naturalnych zasobów umożliwiących im upragnione zdrowie, radość i dobre samopoczucie. 

POSŁUCHAJ

Relacji Uzdrowionych

Znikł guz na piersi wielkości jaja i mięśniak.

Polskie Radio Chicago

Zobacz Również

Pomoc w raku

Bezkrwawe operacje 

 Operacje bez skalpela

Tajemnicą likwidowania guzów bez skalpela jest biopole otaczające ciało… ściśle powiązane z ciałem fizycznym.

POSŁUCHAJ

Relacji Uzdrowionej

Operacja bez skalpela

Bezkrwawe operacje. Mit czy rzeczywistość ???   Istnieją zjawiska, jakich nie sposób pojmować drogą intelektu ani wyrażać słowami. Energia, jaką promieniuje ludzkie ciało  skrywa wszelkie prawdy o Ludzkiej Istocie. Skrywa tajemnice zdrowia i choroby a także tajemnice bezkrwawych operacji.

Polskie Radio Chicago

Wiedza prastara – wiedzą przszłości

Skontaktuj się!

Jeśli podejrzewasz u siebie guza…ta oferta jest dla Ciebie

SPRAWDŹ SWOJĄ AURĘ

Kryształowa Aura

Pomóż sobie w bólach i cierpieniach

Energoterapia. Każdy człowiek jest jak nowa historia, bo każdy człowiek ma inne kłopoty i inną energię. Podaruję Tobie moje umiejętności. Twój uśmiech i efekty terapeutyczne będą dla mnie najpiękniejszym bonusem. Mój profesjonalizm i 35-letnie doświadczenie łączę z tym, że uzdrawianie to spełnianie moich marzeń. Podaruj prezent samemu sobie.

U mnie znajdziesz to, czego pragniesz.

.

Uzdrawianie Energią

Pamiętaj – wizyta u bioenergoterapeuty nie zwalnia Cię z obowiązku wykonywania badań diagnostycznych, przyjmowania leków czy wizyt u lekarza specjalisty. Zabiegi bioenergoterapeutyczne są bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego mogą być stosowane w połączeniu z leczeniem farmakologicznym i zaleceniami lekarza.

Masz Problem Ze Zdrowiem?

Umów Się Na Wizytę

1 (773) 283-1505

Ireneusz Stobiecki

Serdecznie zaprasza

Masz pytanie?

Napisz Wiadomość