Choroby Serca

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

1 (773) 283-1505

Ireneusz Stobiecki

Serce

Serce wprawia w ruch cały organizm. Dostarcza krew, która jest pokarmem dla całego ciała i dla wszystkich organów.

Działanie energią sprawia, że człowiek staje się spokojniejszy a praca serca staje się spokojna i cicha. Tkanki odżywają, ulegają procesowi odnowy. Oprócz wizyt lekarskich, także korzystanie z  bioenergoterapii  wskazane.

Choroby Serca

Jak mogę Tobie pomoc ?

Pytania. Jak pomóc na nieregularne bicie serca ? jak pomóc na kołatanie serca ? Oczywicie trzeba być pod opieką lekarza, zarzywać leki. Równowaga energii w całym ciele sprawia, że praca serca również jest spokojna.

Serce

Reguluje ciśnienie

Dla kogo jest ta oferta ?

Dla osób, które mają problem zdrowotny a dotychczas nigdzie nie otrzymały pomocy. Dla tych co poszukują przyczyn, które blokują ich powrót do zdrowia. Dla tych, co  poszukują naturalnych zasobów umożliwiących im upragnione zdrowie, radość i dobre samopoczucie. 

POSŁUCHAJ

Relacji Uzdrowionych

Uniknęła niebezpiecznej dla życia operacji

Polskie Radio Chicago

Skontaktuj się!

Stonowanie bioaury, stonowanie ciała, ogólny relaks. Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.

SPRAWDŹ SWOJĄ AURĘ

Kryształowa Aura

Pomóż sobie w bólach i cierpieniach

Zdrowie ! To czysta zdrowa energia.

Energoterapia. Każdy człowiek jest jak nowa historia, bo każdy człowiek ma inne kłopoty i inną energię. Podaruję Tobie moje umiejętności. Twój uśmiech i efekty terapeutyczne będą dla mnie najpiękniejszym bonusem. Mój profesjonalizm i 35-letnie doświadczenie łączę z tym, że uzdrawianie to spełnianie moich marzeń. Podaruj prezent samemu sobie.

U mnie znajdziesz to, czego pragniesz.

Uzdrawianie Energią

Pamiętaj – wizyta u bioenergoterapeuty nie zwalnia Cię z obowiązku wykonywania badań diagnostycznych, przyjmowania leków czy wizyt u lekarza specjalisty. Zabiegi bioenergoterapeutyczne są bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego mogą być stosowane w połączeniu z leczeniem farmakologicznym i zaleceniami lekarza.

Masz Problem Ze Zdrowiem?

Umów Się Na Wizytę

1 (773) 283-1505

Ireneusz Stobiecki

Serdecznie zaprasza

Masz pytanie?

Napisz Wiadomość