Choroby Kobiece

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

1 (773) 283-1505

Choroby Kobiece

Mięśniaki, cysty, torbiele, choroby pęcherza

Pytania ? Mam bóle w dole brzucha. Proszę o poradę? Mam mięśniaki na macicy a chciałabym uniknąć operacji? Jak zlikwidować cysty bez zabiegu chirurgicznego?

Choroby kobiece, mięśniaki, cysty, torbiele
Choroby pęcherza, trudności w trzymaniu moczu
Ireneusz Stobiecki

Jak mogę Tobie pomoc?

Działanie bioenergią  powoduje reakcję organizmu i efekty terapeutyczne. Doskonałość organizmu pozwala w zwalczeniu różnych chorób w organach  kobiecych, jajnikach i macicy, pęcherza. Najpopularniejsze to cysty i mięśniaki. Można zlikwidować je chirurgiczne. Jeśli nie ma potrzeby natychmiastowej  operacji to można skorzystać z tej bezinwazyjnej formy pomocy.

Mięśniaki, cysty i torbiele…  mogą zaniknąć całkowicie albo mogą zmniejszyć się do takiego stopnia, aby nie były   zagrożeniem dla zdrowia i  życia. Posiadam wiele efektów terapeutycznych. Odsyłam Państwa do filmików:

Działanie energią mogę porównać do działania fizycznego.

Dla kogo jest ta oferta ?

Dla osób, które mają problem zdrowotny a dotychczas nigdzie nie otrzymały pomocy. Dla tych co poszukują przyczyn, które blokują ich powrót do zdrowia. Dla tych, co  poszukują naturalnych zasobów umożliwiących im upragnione zdrowie, radość i dobre samopoczucie. 

POSŁUCHAJ

Relacji Uzdrowionych

Zamiast wydać na szpital i amputację macicy kupiła samochód.

Polskie Radio Chicago

Skontaktuj się!

Jeśli podejrzewasz u siebie chorobę i nigdzie nie masz pomocy… skorzystaj z energoterapii.

SPRAWDŹ SWOJĄ AURĘ

Kryształowa Aura

Pomóż sobie w bólach i cierpieniach

Zdrowie ! To czysta zdrowa energia.

Energoterapia. Każdy człowiek jest jak nowa historia, bo każdy człowiek ma inne kłopoty i inną energię. Podaruję Tobie moje umiejętności. Twój uśmiech i efekty terapeutyczne będą dla mnie najpiękniejszym bonusem. Mój profesjonalizm i 35-letnie doświadczenie łączę z tym, że uzdrawianie to spełnianie moich marzeń. Podaruj prezent samemu sobie.

U mnie znajdziesz to, czego pragniesz.

Uzdrawianie Energią

Pamiętaj – wizyta u bioenergoterapeuty nie zwalnia Cię z obowiązku wykonywania badań diagnostycznych, przyjmowania leków czy wizyt u lekarza specjalisty. Zabiegi bioenergoterapeutyczne są bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego mogą być stosowane w połączeniu z leczeniem farmakologicznym i zaleceniami lekarza.

Masz Problem Ze Zdrowiem?

Umów Się Na Wizytę

1 (773) 283-1505

Ireneusz Stobiecki

Serdecznie zaprasza

Masz pytanie?

Napisz Wiadomość