Bóle bioder i stawów.

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

1 (773) 283-1505

Bóle Bioder

Jak mogę Tobie pomoc?

Jak radzić sobie z bólem ? Jak zkikwidować bóle stawów, bioder ? Jak zniweczyć bóle reumatyczne, zwyrodnienia stawów. bioder. Stany zapalne ?

Ireneusz Stobiecki

Czujesz ból bioder?

Działanie energią to działanie na cały organizm, na wszystkie stawy. W tym przypadku koncentracja na biodrze, stawie biodrowym  powoduje reakcje w komórkach fizycznych… nie tylko hamuje rozwój choroby, ale można chorobę w dużym stopniu zniweczyć,  cofnąć, zlikwidować uporczywe bóle. 

Wizyta u bioenergoterapeuty obry wybór.

Dla kogo jest ta oferta ?

Dla osób, które mają problem zdrowotny a dotychczas nigdzie nie otrzymały pomocy. Dla tych co poszukują przyczyn, które blokują ich powrót do zdrowia. Dla tych, co  poszukują naturalnych zasobów umożliwiących im upragnione zdrowie, radość i dobre samopoczucie. 

POSŁUCHAJ

Relacji Uzdrowionych

Nie chodziła po schodach. Została uzdrowiona

 

Polskie Radio Chicago

Skontaktuj się!

Jeśli podejrzewasz u siebie podobny problem, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

SPRAWDŹ SWOJĄ AURĘ

Kryształowa Aura

Pomóż sobie w bólach i cierpieniach

Zdrowie ! To czysta zdrowa energia.

Energoterapia. Każdy człowiek jest jak nowa historia, bo każdy człowiek ma inne kłopoty i inną energię. Podaruję Tobie moje umiejętności. Twój uśmiech i efekty terapeutyczne będą dla mnie najpiękniejszym bonusem. Mój profesjonalizm i 35-letnie doświadczenie łączę z tym, że uzdrawianie to spełnianie moich marzeń. Podaruj prezent samemu sobie.

U mnie znajdziesz to, czego pragniesz.

Uzdrawianie Energią

Pamiętaj – wizyta u bioenergoterapeuty nie zwalnia Cię z obowiązku wykonywania badań diagnostycznych, przyjmowania leków czy wizyt u lekarza specjalisty. Zabiegi bioenergoterapeutyczne są bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego mogą być stosowane w połączeniu z leczeniem farmakologicznym i zaleceniami lekarza.

Masz Problem Ze Zdrowiem?

Umów Się Na Wizytę

1 (773) 283-1505

Ireneusz Stobiecki

Serdecznie zaprasza

Masz pytanie?

Napisz Wiadomość