Terapie Niepłodności

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

1 (773) 283-1505

“Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym”

                                                                                                                     Phil Bosmans

TERAPIE NIEPŁODNOŚCI

Jak zajść w ciążę, gdy wszelkie środki medyczne nie mogą pomóc ? Energoterapia dobry wybór.

Mogę powiedzieć, że w ciągu ponad 30-letniej mojej przygody z bioenergią i uzdrawianiem na świat przyszło dużo dzieci. Nie przesadzę jeśli powiem 50 a może i więcej. W większości  przypadków terapia aury otaczajacej ciało przynosiły efekty, lecz nikt tak naprawdę nie może dowieść,że to moja zasługa. Jednak miałem też i takie efekty, kiedy lekarze mówili wprost, aby kobieta już nigdy nie przychodziła się leczyć, bo i tak nigdy nie będzie miała dzieci. Mimo to udawało się. Nic nie cieszy bardziej, niż narodzenie się Nowego Życia. Energoterapia… bardzo wskazana dla małżeństw, które pragną dziecka.

ZOBACZ WSZYTSKIE OFERTY

Dla kogo jest ta oferta?

Pary oczekujące na narodziny biologicznego potomka, osoby po długotrwałej terapii hormonalnej przygotowujące do zajścia w ciąże, osoby poszukujące świadomych i nieświadomych przyczyn, które blokują zajście w ciążę, także dla tych którzy poszukują naturalnych zasobów, które umożliwią urodzenie dziecka i przeżywania wspólnego czasu oczekiwania na dziecko.

Wiedza prastara... wiedzą przyszłości

POSŁUCHAJ

Relacji Uzdrowionych

Polskie Radio – Chicago

Pomoc w bezpłodności. Na świat przyszedł Marcinek.

Zobacz Uzdrowienie

Skontaktuj się!

Jeśli podejrzewasz u siebie problem zajścia w ciążę. Jesli znasz przyczynę (chorobę) a nawet jesli jej nie znasz… to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

SPRAWDŹ SWOJĄ AURĘ

Kryształowa Aura

Pomóż sobie w bólach i cierpieniach

Zdrowie ! To czysta zdrowa energia.

Energoterapia. Każdy człowiek jest jak nowa historia, bo każdy człowiek ma inne kłopoty i inną energię. Podaruję Tobie moje umiejętności. Twój uśmiech i efekty terapeutyczne będą dla mnie najpiękniejszym bonusem. Mój profesjonalizm i 35-letnie doświadczenie łączę z tym, że uzdrawianie to spełnianie moich marzeń. Podaruj prezent samemu sobie.

U mnie znajdziesz to, czego pragniesz.

Pomogę Tobie

Bioenergoterapia jest metodą bezpieczną, bezinwazyjną, która wspiera medycynę akademicką i stwarza możliwość urodzenia dziecka. Zadaniem bioenergoterapeuty jest przygotowanie energetyki pary. Taka terapia  może być stosowana równolegle z leczeniem farmakologicznym.

Pamiętaj – wizyta u bioenergoterapeuty nie zwalnia Cię z obowiązku wykonywania badań diagnostycznych, przyjmowania leków czy wizyt u lekarza specjalisty. Zabiegi bioenergoterapeutyczne są bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego mogą być stosowane w połączeniu z leczeniem farmakologicznym i zaleceniami lekarza.

Masz Problem Ze Zdrowiem?

Umów Się Na Wizytę

Ireneusz Stobiecki

Serdecznie zaprasza

Masz pytanie?

Napisz Wiadomość

Uzdrawianie Energią