Ból barku i ramion

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

1 (773) 283-1505

Ból Barku i ramienia

Jak mogę Tobie pomoc?

Pytania. Mam bóle barku i ramienia prawego a teraz i lewego. Nie mogę ramionami robić żadnych ruchów ani wyginać ręki do tyłu. W nocy jestem zmuszony leżeć na plecach i nie mogę przewrócić się na bok. Nie mogę wykonywać prostych czynności, nawet nie mogę się uczesać.

Jak pozbyć się bólu promieniującego do ręki i szyi, który nie pozwala normalnie funkcjonować ?

Ireneusz Stobiecki

Czujesz ból barku i ramienia?

Przyczyny mogą być różne, choćby choroby kości, zwapnienie, zmiany zwyrodnieniowe w stawach barkowych, choroby mięśni, ścięgien, uszkodzenie ścięgien, więzadeł. Może to być także przeciążenie mięśni. Może to być wynik urazu.

Objawy. Na ogół jest to ból barku lub ból występujący między łokciem a ramieniem. Może być to bark zarówno lewy jak i  prawy. Ból może również występować pod pachą,  który od razu wzbudza nasz niepokój. Nasilenie bólu… najczęściej wystepuje przy podnoszeniu ciężkich przedmiotów. Podczas  regularnie wykonywanych ruchów  ręką. Jeśli śpimy w niewygodnej pozycji.  Gdy wykonujemy  gwałtowne ruchy ręką. Energoterapia dobry wybór

Dla kogo jest ta oferta ?

Dla osób, które mają problem zdrowotny a dotychczas nigdzie nie otrzymały pomocy. Dla tych co poszukują przyczyn, które blokują ich powrót do zdrowia. Dla tych, co  poszukują naturalnych zasobów umożliwiących im upragnione zdrowie, radość i dobre samopoczucie. 

POSŁUCHAJ

Relacji Uzdrowionych

Nie będzie operacji ramienia!

Polskie Radio Chicago

Skontaktuj się!

Jeśli podejrzewasz u siebie podobny problem, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

SPRAWDŹ SWOJĄ AURĘ

Kryształowa Aura

Pomóż sobie w bólach i cierpieniach

Zdrowie ! To czysta zdrowa energia.

 Energoterapia. Każdy człowiek jest jak nowa historia, bo każdy człowiek ma inne kłopoty i inną energię. Podaruję Tobie moje umiejętności. Twój uśmiech i efekty terapeutyczne będą dla mnie najpiękniejszym bonusem. Mój profesjonalizm i 35-letnie doświadczenie łączę z tym, że uzdrawianie to spełnianie moich marzeń. Podaruj prezent samemu sobie.

U mnie znajdziesz to, czego pragniesz.

Uzdrawianie Energią

Pamiętaj – wizyta u bioenergoterapeuty nie zwalnia Cię z obowiązku wykonywania badań diagnostycznych, przyjmowania leków czy wizyt u lekarza specjalisty. Zabiegi bioenergoterapeutyczne są bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego mogą być stosowane w połączeniu z leczeniem farmakologicznym i zaleceniami lekarza.

Masz Problem Ze Zdrowiem?

Umów Się Na Wizytę

1 (773) 283-1505

Ireneusz Stobiecki

Serdecznie zaprasza

Masz pytanie?

Napisz Wiadomość