Klient Biznesowy

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

1 (773) 283-1505

OFERTA DLA BIZNESU

WORK LIFE BALANCE (WLB), CZYLI RÓWNOWAGA MIĘDZY ŻYCIEM ZAWODOWYM I OSOBISTYM
 

Zdowie w rozumieniu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO – World Health Organization) oznacza nie tylko całkowity brak choroby, czy kalectwa, ale stan pełnego fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu (dobrego samopoczucia). Oznacza to potencjał zdolności adaptacyjnych danego organizmu do wymogów otoczenia, do pełnienia ról społecznych, przystosowania się do zmian występujących w środowisku i umiejętność radzenia sobie z tymi zmianami. Tworzy to zdolność (sprawność) człowieka do prowadzenia „produktywnego życia społecznego i ekonomicznego”.

Równowaga pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym jest jednym z warunków zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia i satysfakcji życiowej. Dystans pomiędzy obiema tymi sferami może prowadzić do frustracji, wypalenia zawodowego, a nawet do znaczącego pogorszenia stanu zdrowia. Praca ponad siły (z powodu przeciążenia obowiązkami, poświęcenia się jednej dziedzinie życia) oznacza wyczerpanie naszych zasobów energetycznych, życie w stanie przewlekłego stresu, a w konsekwencji rozmaite choroby. Z drugiej strony, możemy czuć, że niedostatecznie wypełniamy obowiązki przypisane innym rolom. Dlatego tak ważna jest zachowana w życiu równowaga work life balance.

Należy nauczyć się, aby czerpać z życia we wszystkich jego aspektach. Znaleźć czas na odpoczynek, relaks, zadbać o swoją kondycję i o siebie – wówczas odniesiemy sukcesy. Wprowadzone zmiany wpłyną korzystnie nie tylko na nasze samopoczucie (wyższe poczucie wartości), ale także na ogólne zadowolenie z życia i większą efektywność w pracy.

Zapraszam do korzystania z mojej pomocy. Zadbam o harmonię, balans i współdźwięk Twojego ciała i dobre samopoczucie. Jesli zmagasz się z chorobą i nie masz znikąd pomocy skorzystaj z enrgoterapii. Napewno nie zaszkodzi a zrobię wszystko, abyś był zadowokony.

ZOBACZ WSZYTSKIE OFERTY

Dla kogo jest ta oferta?

Menadżerowie wyższego i niższego szczebla, pracownicy firm, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Dla wszystkich, którzy czują potrzebę zmiany (uporządkowania swojego świata i priorytetów), którzy pragną odnaleźć radość z życia i poczucie głębszego sensu.

Pomogę i Tobie

Pamiętaj – wizyta u bioenergoterapeuty nie zwalnia Cię z obowiązku wykonywania badań diagnostycznych, przyjmowania leków czy wizyt u lekarza specjalisty. Zabiegi bioenergoterapeutyczne są bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego mogą być stosowane w połączeniu z leczeniem farmakologicznym i zaleceniami lekarza.

Masz Problem Ze Zdrowiem?

Umów Się Na Wizytę

Ireneusz Stobiecki

Serdecznie zaprasza

Masz pytanie?

Napisz Wiadomość

Uzdrawianie Energią