You are currently viewing Niepełnosprawny mały Filipek cudownie uzdrowiony…

Niepełnosprawny mały Filipek cudownie uzdrowiony…

 

Bioenergoterapia to wielka wiedza. Można pomóc niepełnosprawnemu dziecku. Dwuletni Filipek był niepełnosprawny. W ogóle nie chodził. Kiedy lekarze stwierdzili, że chłopiec może nie chodzić już do końca życia… rodzice chłopca przyjechali z nim do bioenergoterapeuty.

W filmiku poniżej, zobaczcie wypowiedzi rodziców chłopca, kolejnej uzdrowionej osoby przez  Ireneusza Stobieckiego.  Niewiarygodne, ale prawdziwe.

Uzdrawianie Energią – Skorzystaj z Bioenergoterapii.

Recenzja Ireneusza

 

Zobaczcie efekty terapii które przeprowadziłem z dwuletnim Filipkiem. Kolejne udane Uzdrowienie. Biedny Filipek w czasie choroby leżał prawie nieżywy a teraz po prostu cud. „Mówią rodzice chłopca”. Organizm ludzki jest doskonały potrafi pokonać każdą chorobę. Organizm dziecka jeszcze lepiej reaguje na moje promieniowanie i szybciej powraca do zdrowia.

 W przeszłości miałem przypadek, kiedy rodzice niepełnosprawnego dziecka nie skorzystali z mojej pomocy, bo ktoś z rodziny im odradzał. Dziś ich dziecko porusza się na wózku inwalidzkim. Ma żal do rodziców, że nie wykorzystali wszelkich możliwości pomocy. Na szczęście rodzice Filipka postanowili skorzystać z mojej pomocy i  bioenergoterapii. Dziś są szczęśliwi… a NAJSZCZĘŚLIWSZY  jest Filipek.