O IRENEUSZU STOBIECKIM

Jeden z najbardziej znanych w USA i w Polsce

Mistrz Bioenergoterapii

Ireneusz Stobiecki

+1 (773) 283-1505

Kilka słów o

Ireneuszu Stobieckim

Polski

  • Uzdrawianie Energią
  • Magnetyzer
  • Uzdrowiciel
  • Bioenergoterapeuta
  • Kryształowa aura

Autor książki „ Wiedza Tajemna w Praktyce” i płyt do relaksacji i medytacji. Autor licznych artykułów prasowych o tematyce zjawisk niewyjaśnionych. O zjawiskach mediumicznych, fenomenie widzenia pozazmysłowego, psychokinezie, telepatii, lewitacji, eksterioryzacji a  przede wszystkim o fenomenie uzdrawiania. 

Uzdrawianie jest nie tylko jego główną działalnością, ale pasją i spełnienie marzeń. Praktykuje od młodych lat. Posiada liczne spektakularne uzdrowienia w Polsce i w USA. Przywrócenie wzroku niewidomej mieszkance Nowego Sącza. Pomógł mieszkańcowi Detroit, który umierał na marskość wątroby.

Zachęcam do obejrzenia

Krótki materiał filmowy na temat mojej działalności.

Kliknij na film aby obejrzeć.

Odtwórz wideo

posłuchaj

Relacje Uzdrowionych

Zachęcam też Państwa do zapoznania się z dotychczasową moją działalnością i historiami osób, które były już w beznadziejnej sytuacji i powróciły do zdrowia.

Już w dzieciństwie zauważyłem, że mój organizm odbiera choroby innych ludzi.

Jednym ze zjawisk, jakie towarzyszyło mi życiu, było odczuwanie zapachów niektórych chorób, co zawsze znajdowało swoje potwierdzenie.

Pewne choroby odczuwałem… w postaci smaków w ustach a jeszcze inne w formie ciepła albo mrowienia na moim całym ciele…a głównie w dłoniach.

Świat niezrozumiałych odczuć i wrażeń spowodował, że wciąż szukałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. W czasach moich młodych lat niestety… na te tematy nie było literatury ani nauczycieli. Jako 17 latek odwiedzałem Bibliotekę Narodową w Warszawie. Zgłębiałem literaturę przedwojenną na temat psychokinezy, telepatii, widzenia pozazmysłowego, fenomenu uzdrawiania itp. Dotarłem do wielu niezwykłych autorów i ich prac. Choć w każdej książce znalazłem tylko jedno zdanie dla siebie, było ono dla mnie wielkie i bezcenne. Jeszcze bardziej pogłębiało mój szacunek do tego, co niepoznane i niepojęte.

Przełomowym momentem mojego życia, były spotkania z radiestetami w 1986 roku… okazało się, że do przeprowadzanych eksperymentów nie jest mi potrzebne ani wahadło ani różdżka. Promieniowanie chorób odczuwałem we własnych dłoniach.

Tak rodziła się we mnie Wielka podróż życia – przygoda z bioenergoterapią… która z czasem przerodziła

się w moją życiową pasję i trwa… po dzisiejszy dzień.„Dawniej, kiedy zaczynałem nauka ta nie była powszechnie akceptowana. Podejście do pracy z polem energetycznym człowieka nie traktowano poważnie.

Dzisiaj mamy setki dowodów na to, że bioenergoterapią można uzupełniać medycynę tradycyjną.

Zachęcam też Państwa do zapoznania się z dotychczasową moją działalnością i historiami osób, które były już w beznadziejnej sytuacji i powróciły do zdrowia. Posłuchaj relacji uzdrowionych.

Zapraszam Ciebie do mnie

Spróbujemy wspólnie popracować…
nad Twoim Przypadkiem.

Efekty terapeutyczne

Uzdrawianie Energią

Trudno powiedzieć ilu ludziom pomógł Ireneusz Stobiecki w ciągu 34 letniej działalności w USA i w Polsce. Liczby uzdrowionych i tych, którym polepszył się stan zdrowia i otrzymali ulgę w cierpieniu, nie sposób obliczyć. Przecież były jeszcze seanse zbiorowe. Można powiedzieć, to tysiące ludzi.

Untitled-97-min

Pani Jadwiga

Uzdrowiona z raka narządów rodnych.

Untitled-33-min

Bartuś

Miał do końca życia spędzić na wózku inwalidzkim.

Z czystym sumieniem polecam pana Stobieckiego. Zachorowalam na toczen rumieniowaty; lekarze w Chicago i w Polsce potwierdzili diagnoze ale byli bezradni twierdzac ze choroba jest nieuleczalna. Ostatnia deska ratunku byl pan Ireneusz. Wystarczyly 3 sesje i wszystko zniknelo. Do dzis czuje sie swietnie a po toczniu nie ma znaku. Jestem bardzo wdzieczna za pomoc i powrot do zdrowia.
Ewa Rak
Uzdrawianie energią dla wielu ludzi wydaje się czymś nie realnym, zupełnie jak stara legenda, choć i w nich zawsze znajdziemy jakieś ziarnko prawdy. Najpotężniejsza moc to wiara. Jeśli będziemy w coś mocno wierzyć, czuć że tak się stanie to dokładnie tak będzie. Dziękuję Panu Ireneuszowi za wspaniałą energię jaką przekazuje drugiemu człowiekowi.
Hubert Jaskierski
Vessto Group
Jestesmy Panu Stobieckiemu bardzo wdzieczni. Kilka lat temu Pan Stobiecki pomogl mokemu mezowi, mojej Mamie i oczywiscie mi. Od lat mozemy normalnie funkcjonowac. Ja mialam problemy z kregami szyjnymi i rekoma, moj maz cierpial na bol plecow. Bol byl tak mocny ze ciezko bylo sie jemu poruszac. Do dzisiaj jestesmy sprawni i zdrowi.
Dorota Drozd

Dokumentacja Uzdrowień Ireneusza Stobieckiego

Zobacz relacje uzdrowionych przez Ireneusza Stobieckiego

Nagrania Audio

Nagrania Video

Podziękowania Listowne

Wpisy Do Ksiąg Uzdrowień

Coś cię boli? Masz problem ze zdrowiem?

Lokalizacja

Chicago

Telefon

(773) 283-1505

Lokalizacja

4202 N Milwaukee Ave

Chicago, IL 60641

New Jersey

Telefon

(201) 895-0004

Lokalizacja

Zen Massage Center

938 Spring Valley Rd,

Maywood, NJ 07607

New York

Telefon

(201) 895-0004

Lokalizacja

605 Manhattan Ave

Brooklyn, NY 11222

Przyjęcia New Jersey, oraz New York co dwa tygodnie.

Masz pytanie?

Napisz Wiadomość

Close Menu